POLITYKA

Sobota, 17 sierpnia 2019

Polityka - nr 31 (3171) z dnia 2018-08-01; s. 86

Kultura

Kuba Wojewódzki

Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego

Ewa Bugała, cudowne dziecko nieprawdziwych informacji, wraca do TVP. Ewa tym razem poprowadzi magazyn lifestylowy, choć na razie nie wiadomo, gdzie oraz nie wiadomo, o czym. Czyli, jak wynika z opisu, wreszcie zgodny z jej kompetencjami.

Krzysztof Skiba domaga się od TVP przeprosin oraz miliona złotych na WOŚP za wykorzystanie piosenki „Jak słodko zostać świrem” w programie „W tyle wizji”. Lubię ten program. Jakby zamówić kurs Ubera pomiędzy jednym dowcipem a drugim, toby wyszło tak z 70 zł.

Tomasz Kammel przypomniał sobie, że jest nie tylko pracownikiem TVP, ale także obywatelem. „Czy demokracja jest możliwa, jeśli polityka ma bezpośredni wpływ na sąd?” – pyta na Instagramie. Tomek prowadzi program „Kocham Cię, Polsko!”. I nareszcie pokazał, że ma do tego kompetencje.

Dawno mnie nic tak nie ubawiło. TVN Style szykuje program pod tytułem „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Tym razem prowadząca pomoże innym kobietom stać się podobnymi do niej. Pamiętam reklamę firmy ogólnobudowlanej. Brzmiała: Wykończ się z nami.

Lato w pełni. ...

Maciek Musiał wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie z czarnoskórą koleżanką. I dowiedział się sporo o swoich fanach. Że wstali z kolan i przestali być niewolnikami. I w tej roli tradycyjnie chętnie zobaczą innych.