POLITYKA

Sobota, 20 lipca 2019

Polityka - nr 30 (2968) z dnia 2014-07-23; s. 89

Kultura

Kuba Wojewódzki

Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego

• Jest już pełna lista osób, które wreszcie postanowiły przebrać się za gwiazdy i zobaczyć, jak to jest być kimś. Polsat zaprezentował skład drugiej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety, ja większości tych twarzy nie słyszałem.

• W mediach słynących z wiarygodności pojawiły się informacje o bójce, w jaką wdał się Borys Szyc podczas zawodów jeździeckich w Gałkowie. Widziałem zdjęcia pań z powyższej imprezy w kuriozalnych nakryciach głowy. Nie dziwi mnie to, że Borys szukał pocieszenia w ramionach innego.

• Serwis internetowy Pudelek uśmiercił na chwilę Anię Przybylską. Co jest dosyć przykre i mało komfortowe szczególnie dla samej zainteresowanej. Tak narodziło się dziennikarstwo nowego typu – lepiej o śmierci poinformować za życia, bo potem może być za późno. Wszystkim zamieszczającym tam reklamy życzymy równie rzetelnej obsługi.

• Oto dowód na to, że świetny wygląd, młodzieńczy wdzięk i sportowa sylwetka to preludium do sukcesu. Olivier Janiak i jego małżonka ...

Szymon Majewski wrócił do Radia Zet. Popularny kabareciarz, a ostatnio także i aktor, prowadzi tam program zatytułowany „PogoDyńka”. Fajnie, że w czasach kryzysu państwa, ofensywy Kościoła, katolickiej intifady są satyrycy, którzy śmieją się z pogody.