POLITYKA

Sobota, 20 lipca 2019

Polityka - nr 46 (3035) z dnia 2015-11-09; s. 93

Kultura

Kuba Wojewódzki

Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego

• To będzie przebój. Telewizja Discovery wyprodukuje film poświęcony 61-letniej kobiecie, która całkiem niedawno urodziła bliźniaki. Barbara Sienkiewicz, bo o niej mowa, to mało znana aktorka serialu „Klan”. Mieszka z matką w 37-metrowej kawalerce, z emeryturą 1200 zł. Stacja pokaże go w cyklu „Zagadki Ziemi”.

• Wyciekł tajny raport stacji TVN na temat afery Kamila Durczoka. Oczywiście za wyciekiem stał, jak to zwykle bywa z wyciekami, dziennikarz o nienagannej przeszłości, niejaki Tomasz Szymborski. Z raportu można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Ot, takie małe vademecum przyszłego podrywacza.

• Ta wiadomość wstrząsnęła fanami wokalistki Katarzyny Stankiewicz. W jednym z wywiadów była gwiazda zespołu Varius Manx wyznała, że rzadko się myje, nie używa dezodorantów oraz generalnie oszczędza wodę. Czyli śmierdząca sprawa. Trudno się dziwić, że lider zespołu Robert Janson postanowił umyć ręce.

• To miała być walka roku. Mariusz Pudzianowski zmierzył się na wielkiej gali KSW w Londynie z australijskim zawodnikiem Peterem Grahamem. Niestety, przegrał przez nokaut. Być może powodem przegranej była źle dobrana muzyka. Pudzian wchodził na scenę ...

• Namiętnie ogląda pornosy w sieci. Uważa, że jego życie jest smutne. Marzy o Ryanie Goslingu. Ludzie nie rozpoznają go na ulicy. Ma pociąg do starszych kobiet. Przed lustrem wykonywał szlagiery grupy Boney M. Boi się pająków. Płacze, kiedy go biją. Dawid Podsiadło wydał nową płytę. Jeśli się nie boisz – posłuchaj.