POLITYKA

Wtorek, 21 maja 2019

Polityka - nr 46 (3186) z dnia 2018-11-14; s. 91

Kultura

Kuba Wojewódzki

Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego

Przemysław Babiarz, człowiek, który ewidentnie nie zasługuje na swoje nazwisko, skończył właśnie 55 lat. Mało kto wie, że pan od sportu skończył Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Po jego niektórych decyzjach to widać. Czysty dramat.

Justyna Żyła dostanie własny reality show. Na antenie Active Family Justyna będzie pokazywać własne życie oraz pomagać ludziom. Nikt nigdy nie popełnił u nas samobójstwa podczas oglądania telewizji. Wielu jednak próbuje w trakcie jej tworzenia.

Nazwisko Drozda znów wróciło do mediów. Córka Tadeusza Drozdy opublikowała w sieci roznegliżowane zdjęcie z napisem „fuck your morals” na piersi. Niektóre panie są jak Kopciuszek. Po godzinie 12 znika wszystko. Łącznie z poczuciem obciachu.

Donald Tusk wystąpił przed wiadomą komisją. Jak widać rozrywka w telewizji nie musi być głupia. Był to pierwszy talent show, w którym uczestnik wyrzucił jurorów.

Bogumiła Wander, lat 75, pojawiła się na premierze książki Magdy Gessler. W sieci zawrzało. „Ona wygląda jakby od kilku ...

Joanna Opozda wcieli się w postać Brigitte Bardot w filmie Lecha Majewskiego pt. „Brigitte Bardot cudowna”. Jej kandydaturę zaakceptowała sama francuska gwiazda. Joanna nie musiała poddawać się nawet charakteryzacji. A słowo poddawać w przypadku Francji jest kluczowe.