POLITYKA

Niedziela, 25 sierpnia 2019

Polityka - nr 13 (3204) z dnia 2019-03-27; s. 79

Kultura

Kuba Wojewódzki

Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego

Trwa medialny pojedynek pomiędzy Weroniką Rosati a ojcem jej dziecka, Robertem Śmigielskim. Do sporu dołączyły w minionym tygodniu Sonia Bohosiewicz i Joanna Sarapata. Już teraz wiem, dlaczego Jezus ukazywał się kobietom. Żeby wieści szybciej się rozchodziły.

Oto dowód na to, że są między nami jeszcze ludzie nieprzekupni. Okazało się, że Szymon Majewski dostał propozycję od TVP, aby poprowadzić program „Szansa na sukces”, i jej nie przyjął. Gratulacje. Dzisiaj łatwo zdobyć sukces. Trudniej na niego zapracować.

Hitem minionego tygodnia była informacja, że można wynająć mieszkanie Dody. 140 metrów na osiedlu Biały Kamień. Mam na Powiślu takiego sąsiada, który mawia: Jaki sens mieszkać w mieszkaniu za 15 tysięcy, kiedy mogę mieszkać pod mostem za 20 milionów.

To jest wiadomość dobra nie tylko dla serwisów plotkarskich, ale także dla polskiej literatury. Okazało się, że Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą. Jest duża szansa, że nie każdy wie, o kogo chodzi. Ostatnio usłyszałem, że Andrzej Sapkowski napisał książkę na podstawie gier.

Odwaga w ...

Plotkarscy detektywi dokonali analiz zdjęć z Instagrama niejakiej Julii Wieniawy oraz pana Barona i doszli do wniosku, że na muzyku jest włos aktorki. Czyli są parą. Nie należy polemizować z idiotami. Sprowadzą cię do swego poziomu i pokonają doświadczeniem.