POLITYKA

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Polityka - nr 17 (3208) z dnia 2019-04-24; s. 135

Kultura

Kuba Wojewódzki

Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego

To była najsłynniejsza bitwa ostatnich miesięcy. Na treningu Bayernu Monachium zwarli się Robert Lewandowski (79 kg) i Kingsley Coman (75 kg). Podobno to Robert zaczął. Świetna wiadomość. Dobrze wiedzieć, że nasz napastnik jest w formie.

Za nami kolejny Magnum Fashion Show. Pokaz mody Dawida Wolińskiego, na którym nikogo nie obchodzi pokaz mody, tylko to, kto się śmieszniej ubrał bez jego pomocy. Draczne. Czytając relacje, tęskni się za Magnum. Ale może być też Smith&Wesson.

Jest. Nareszcie. Książka, na którą czekali wszyscy aspiranci na prawdziwego twardziela. Robert Burneika znany też jako Hardkorowy Koksu napisał biografię. I to własną. Gratulacje. Wszystko się zgadza. Najpierw jest masa, potem rzeźba, a na końcu dramat.

Dariusz Michalczewski powrócił do reklamowania napoju energetycznego Tiger. Tym razem jest to utwór Abradaba. Tiger. Power is back – zawsze po przeczytaniu składu napoju energetycznego zastanawiam się, czy to jest skład napoju, czy skład puszki.

Prawicowy komik Ryszard Makowski został gospodarzem programu „Cafe piosenka” w TVP3. Ryszard rozmawia w nim z muzykami oraz, niestety, sam muzykuje. Gdy sł...