POLITYKA

Poniedziałek, 20 maja 2019

Polityka - nr 14 (3205) z dnia 2019-04-03; s. 9

Ludzie i wydarzenia / Kraj

Łukasz Lipiński

Tygodnik na każdy dzień, czyli nowa POLITYKA w internecie

Świat się zmienia, zmieniamy się i my. Od tego tygodnia strona internetowa POLITYKI ma nowy układ i pokazuje się w mocno zmienionej szacie graficznej. Przy planowaniu tej zmiany nie chodziło nam tylko o to, żeby nasza cyfrowa emanacja była estetyczna i nowoczesna, choć o to oczywiście też. Przede wszystkim zależało nam na tym, by była bardziej funkcjonalna dla Was, naszych czytelników. By zarówno na komputerach, laptopach, jak i komórkach czy tabletach łatwiej i przyjemniej można było korzystać z bogactwa treści POLITYKI: reportaży, wywiadów, publicystyki czy komentarzy.

Od dziś na papierze czy w internecie będziecie Państwo czytali jedną POLITYKĘ – krótsze i dłuższe teksty Waszych ulubionych dziennikarzy i publicystów, a także starannie dobranych współpracowników z zewnątrz. Pisane zarówno z perspektywy całego tygodnia, jak i ostatniego dnia czy godzin.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby nasza strona internetowa była aktualna, ciekawa i różnorodna, a teksty najwyższej jakości. I nie tylko poświęcone polityce, ale także sprawom społecznym, kulturze, ...